فرآیند ثبت نام

 • ثبت نام حضوری و غیرحضوری

پس از انجام فرایند مشاوره و برنامه ریزی و تعیین سطح دانشپذیران، فرایند ثبت نام مهم ترین قسمت خدمات آموزشی این مجموعه می باشد. بنابراین توجه به شرایط ذیل اجتناب ناپذیر است.

ثبت نام دانشپذیران محترم در دوره های آموزشی موسسه بامداد به دو صورت ذیل امکان پذیر است:

 1. مراجعه حضوری و تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت شهریه
 2. مراجعه به سایت بامداد و ثبت نام در قسمت آنلاین
 3. پرداخت شهریه (دریافت رسید و ارائه آن به موسسه ضروری است)
 •  نکات مهم:
 1. دانشپذیر گرامی توجه داشته باشيد كه دقيقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاين در كلاس‌ مربوطه ثبت نام خواهيد شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهايت دقت را مبذول فرمائيد. لازم به ذکر است چنانچه دوره هایی که انتخاب می کنید نیاز به تعیین سطح دارد بهتر است پس از تعیین سطح اقدام به ثبت نام نمایید تا خللی در ارائه خدمات آموزشی از سوی موسسه ایجاد نگردد.
 2. در صورت ثبت نام آنلاین قبل از حضور در کلاس های موسسه تکمیل فرم مشخصات در موسسه ضروری است.
 3. تأكيد مي‌نمايد كه هنگام ثبت‌نام، در تعيين درس (دروس) مورد نظر و ساعات كلاس‌ها دقت لازم را مبذول داريد، در غير اين صورت موسسه از تغيير درس يا تعويض ساعات كلاس جداً معذور است.
 4. تشکیل کلاس ها منوط به احراز حد نصاب لازم می باشد.
 5. جهت واریز شهریه ثبت نامی علاوه بر ثبت نام آنلاین می توانید از طریق شماره کارت موسسه به شماره 2543-7136-2910-5022اقدام فرمائید.
 6. قبل از ثبت نام چه به صورت غیرحضوری و یا چه به صورت حضوری بهتر است با قوانین و مقررات آموزشی، اداری و مالی این موسسه آشنا شوید. جهت اطلاع از موارد مذکور به بخش سوالات متداول و قوانین و مقررات مراجعه نمایید.
 7. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها می توانید با مراجعه به قسمت دوره های آموزشی سایت با تمام دوره آموزشی موسسه آشنا شوید.
 8. از طریق قسمت دوره های درحال ثبت نام در سایت و هم از طریق تلفن ، حضور در موسسه می توانید از تمامی دوره های درحال برگزاری در موسسه اطلاع پیدا نمایید .
 9. پس از ثبت نام در صورت تاخیر در شروع کلاس در راس زمان مقرر هم از طریق موسسه و هم از طریق سایت نسبت به اعلام تاریخ دقیق کلاس اقدام خواهد شد.
 •  مدارک لازم جهت ثبت نام:
 1. تکمیل کاربرگ مشخصات دانشپذیری و ثبت نام
 2. ارائه تصویر شناسنامه یا کارت ملی
 3. تکمیل کاربرگ امور مالی
 4. واریز شهریه

  (از اینکه موسسه ما را جهت ارائه خدمات آموزشی انتخاب نموده اید سپاسگزاریم)

 

 

0